پیام عباسی رئیس اداره ورزش و جوانان بهنمیر بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش

بازدیدها: 672

پیش بسوی مازندرانی فعال

پیام عباسی رئیس اداره ورزش و جوانان بهنمیر بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش:

امروزه ورزش یکى از امورى است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادى به اشکال گوناگون با آن سروکار دارند. عده زیادی از مردم از اقشار مختلف بوسیله ورزش امور زندگى خویش را مى گذرانند، ورزش را بعنوان یکی از مهم ترین ارکان تامین نشاط و شادابی جسم و روح در زندگی امروزی نقش اساسی وبنیادی دارد.
ورزش سرآغازی برای ایجاد انگیزه و روحیه نشاط و شور هرچه بیشتر درسطح جامعه است لذا برخود فرض می دانم ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش از کلیه حامیان و خیرین همیشه یاور ورزش، هیاتهای ورزشی، پیشکسوتان، ورزشکاران، مربیان،داوران،دبیران ورزش تقدیر و تشکر و از درگاه ایزدمنان بهروزی و توفیق روز افزون واعتلای ورزش شهرستان و کشور مسئلت دارم.
بی شک #ورزش_بخش_بهنمیر،با توجه به ظرفیت ها وسرمایه های انسانی جوان و متعهد و مستعد زمینه ی بسیارخوبی برای رشد و تعالی برخورداراست، امید است با تلاش و همدلی همه شما بزرگواران فرهنگ ورزش در جامعه توسعه یابد و با همگانی شدن ورزش بتوانیم در کشف استعدادها برای فتح قله های قهرمانی و ملی گام برداشته و در پیشبرد ورزش شهرستان موفق باشیم.
در پایان اینجانب فرارسیدن #هفته_تربیت_بدنی و ورزش ۲۶ مهر لغایت ۲ آبان ماه را به جامعه ورزشی بهنمیر و به ویژه همکارانم در اداره ورزش و جوانان بهنمیر و دیگر شهرستانها #تبریک و #تهنیت عرض می نمایم.

✍مهدی #عباسی _رئیس اداره ورزش و جوانان بهنمیر

درباره ی maziarjahani

مازيار جهاني

همچنین ببینید

یاد وخاطره ابدی سردار سلیمانی

بازدیدها: 648إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ. …